Nie możesz się zalogować? Rejestracja »

Logowanie: zapamiętaj

Wspólnie wykryjemy fałsz w Internecie. Wybierz interesujący Cię materiał i sprawdź czy to prawda czy fałsz według dociekliwych poszukiwaczy prawdy. Nie zapomnij wyrazić swojej opinii oraz dodać własny materiał do weryfikacji.

Seks podczas lunatykowania

Dodane przez: Marcin, na głównej od 25 Czerwca 2011 (09:31)

Tagi: seks, lunatykowanie,

Spędziłeś noc z kobietą, która podczas kolejnego, przypadkowego spotkania w ogóle Ciebie nie poznaje i oznajmia, że Twoje opowieści to fikcja. Być może kłamie, ale istnieją również naukowo potwierdzone przypadki nieświadomych, seksualnych przeżyć z przypadkowo spotkanymi partnerami.

Pokrótce warto wspomnieć czym dokładnie jest lunatykowanie. Somnambulizm, bo taka jest właściwa nazwa tej przypadłości to zjawisko chodzenia w czasie snu, które wiąże się z niedojrzałością centralnego układu nerwowego. Objawia się nieświadomym wykonywaniem różnych czynności. W przypadku występowania u dzieci uznawane jest za niegroźne, jednak regularne pojawianie się u dorosłych jest już chorobą.

Dokładnie taką przypadłość miała pewna Australijka, która podczas lunatykowania ubierała się, opuszczała swój dom, a następnie oddawała się cielesnym przyjemnościom z przypadkowo spotkanymi osobami. Takie zachowanie trwało przez kilka miesięcy, jednak ona nie zdawała sobie z niego sprawy. Cała sytuacja zaczęła wychodzić na światło dzienne, gdy jej partner zaczął znajdować porozrzucane po domu zużyte prezerwatywy. Pewniej nocy postanowił ją śledzić i odnalazł ją w niedwuznacznej sytuacji z innym facetem.

Problem tej pary został rozwiązany, dzięki dogłębnej analizie oraz pomocy psychiatrycznej.

lunatykowanie

 
Prawda czy fałsz?

Statystyki powyższego tekstu:

Prawda: 84%
Głosów:
66

Fałsz: 16%
Głosów:
13

Dodaj komentarz:

Proszę się zalogować, aby uzyskać możliwość komentowania

Komentarze:

blackslyer2011-07-23 10:04

LOL

OddejKomputer2011-06-25 14:15

Gościówa miałaby przerąbane gdyby nie odkrył tego wszystkiego

Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt

Od 2011 aż do teraz © Prawdafałsz.pl wszystkie prawa zastrzeżone

Serwis powstał, aby pozwolić na ocenianie treści w Internecie jako prawda lub jako fałsz.