Nie możesz się zalogować? Rejestracja »

Logowanie: zapamiętaj

Wspólnie wykryjemy fałsz w Internecie. Wybierz interesujący Cię materiał i sprawdź czy to prawda czy fałsz według dociekliwych poszukiwaczy prawdy. Nie zapomnij wyrazić swojej opinii oraz dodać własny materiał do weryfikacji.

Jak zmieniłem swoje życie

Dodane przez: Silny, w serwisie od 25 Lutego 2015 (00:12)

Materiał znajduje się w archiwum

Tagi: siła, mięśnie, suplementy, odżywki,

Pierwszy raz poszedłem na siłownię jeszcze w szkole średniej. Było  to dokładnie w drugiej klasie. Namówili mnie do tego znajomi. Dokładnie pamiętam, co zmotywowało mnie do zapisania się do mojej osiedlowej siłowni – Patrycja. Była naprawdę atrakcyjna i kochałem się w niej odkąd tylko wiedziałem, do czego służą wszystkie części ciała zarówno faceta, jak i kobiety. Niestety, wspomniana dziewczyna lubiła tylko umięśnionych i bardzo silnych facetów, a ja nie mogłem pochwalić się zbyt ciekawą muskulaturą, nie mówiąc o otwieraniu słoików z ogromną łatwością.

 

Tak naprawdę od dziecka należałem do „chuderlaków”. Nikt nie chciał brać mnie do drużyn na lekcjach wychowania fizycznego, a w nos dostawałem niemal od każdego osiłka w szkole. Przyszedł czas, żepowiedziałem sobie dosyć! Tak oto dowiedziałem się, czym są hantle, atlas i martwy ciąg. Niestety, sama wiedza okazała się niewystarczająca do osiągania zadowalających rezultatów.

 

Patrycja skończyła już liceum, a ja przed maturą wciąż nie miałem się czym pochwalić. Było to dla mnie bardzo frustrujące, ponieważ znajomi, z którymi rozpoczynałem przygodę z siłownią, rozrastali się do naprawdę imponujących rozmiarów, a na lekcjach WF-u bili rekordy w podnoszeniu się na drążku. Mnie natomiast pozostawało bycie „chuderlakiem”, co absolutnie mi się nie podobało.

 

Kiedy odebrałem świadectwo dojrzałości, odpuściłem sobie siłownię na prawie dwa lata. Przyznam się, że po prostu brakowało mi motywacji do dalszych ćwiczeń. Wszystko zmieniło się, gdy przypadkowo odwiedziłem stronę dotyczącą tabletek Probolan 50.

 
Prawda czy fałsz?

Statystyki powyższego tekstu:

Prawda: 0%
Głosów:
0

Fałsz: 0%
Głosów:
0

Dodaj komentarz:

Proszę się zalogować, aby uzyskać możliwość komentowania

Komentarze:

Materiał nie został jeszcze przez nikogo skomentowany.

Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt

Od 2011 aż do teraz © Prawdafałsz.pl wszystkie prawa zastrzeżone

Serwis powstał, aby pozwolić na ocenianie treści w Internecie jako prawda lub jako fałsz.