Nie możesz się zalogować? Rejestracja »

Logowanie: zapamiętaj

Wspólnie wykryjemy fałsz w Internecie. Wybierz interesujący Cię materiał i sprawdź czy to prawda czy fałsz według dociekliwych poszukiwaczy prawdy. Nie zapomnij wyrazić swojej opinii oraz dodać własny materiał do weryfikacji.

Regulamin Prawdafałsz.pl

$1 Zgłaszanie materiałów

  1. Materiał zgłoszony przez użytkownika, który trafi do poczekalni nie może zostać usunięty przez zgłaszającego.
  2. Materiał zgłoszony przez użytkownika może zostać usunięty w dowolnym momencie, gdy nie spodoba się innym użytkownikom, z powodu zgłoszenia naruszeń treści, naruszeń prawa lub braku dobrego smaku.
  3. Nie możemy dać żadnej gwarancji, że materiał trafi na stronę główną.
  4. Zabrania się dodawania materiałów pornograficznych, przedstawiających drastyczne treści oraz materiałów niezgodnych z polskim prawem.

$2 Odpowiedzialność za materiały

  1. Będziemy dokładać wszelkich starań, aby materiały użytkowników nie naruszały niczyich dóbr, praw autorskich oraz prawa w ogólności.
  2. Mimo starań, nie wszystkie materiały pochodzące od użytkowników można w 100% zweryfikować. W przypadku wątpliwości, żądań usunięcia itp. prosimy o kontakt, a zareagujemy natychmiast.

$3 Użytkowanie serwisu

  1. Każdy obywatel świata, bez względu na płeć, wyznanie, kolor skóry czy zamieszkanie może korzystać z serwisu.
  2. Korzystając z serwisu użytkownik dostaje przede wszystkim możliwość przeglądania, zgłaszania, oceniania, komentowania, dodawania do ulubionych materiałów. Po za tym serwis posiada wiele innych funkcji.
  3. Podczas korzystania z serwisu nie można przeklinać, obrażać innych i reklamować czegokolwiek.
  4. Wszelkie przejawy łamania regulaminu skutkują usuwaniem spornych komentarzy, treści, a w skrajnych przypadkach zablokowaniem konta użytkownika.

Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt

Od 2011 aż do teraz © Prawdafałsz.pl wszystkie prawa zastrzeżone

Serwis powstał, aby pozwolić na ocenianie treści w Internecie jako prawda lub jako fałsz.