Nie możesz się zalogować? Rejestracja »

Logowanie: zapamiętaj

Wspólnie wykryjemy fałsz w Internecie. Wybierz interesujący Cię materiał i sprawdź czy to prawda czy fałsz według dociekliwych poszukiwaczy prawdy. Nie zapomnij wyrazić swojej opinii oraz dodać własny materiał do weryfikacji.

Partnerzy

Prawdafałsz.pl dziękuje serwisowi Jeja.pl za reklamę i poleca Wam granie w gry, które się tam znajdują. Nie zapomnijcie odwiedzić działu gry i zagrać w kilka ciekawych propozycji. Zabawę polecamy zacząć od popularnych gier.

Surowe warzywa niebezpieczne dla zdrowia

Dodane przez: Sofii, na głównej od 27 Maja 2011 (08:17)

Opis: Surowe warzywa mają najwięcej witamin, więc każdy powinien jeść duże ilości warzyw i owoców. Jednak jak się okazuje w dzisiejszych czasach niczego nie powinniśmy być pewni. W Niemczech już dwie osoby nie żyją i odnotowano dużą liczbę zachorowań z powodu zjedzenia surowych warzyw. Czy to w ogóle możliwe, żeby skazić fekaliami pokarm, który następnie jest spożywany przez ludzi? Może ci ludzie jedli coś innego niż zdrowe warzywa?

Tagi: warzywa, owoce, zatrucie, fekalia,

Surowe warzywa niebezpieczne dla zdrowia

Aby zobaczyć cały artykuł
kliknij w miniaturkę
Prawda czy fałsz?

Statystyki powyższego artykułu:

Prawda: 82%
Głosów:
47

Fałsz: 18%
Głosów:
10

Dodaj komentarz:

Proszę się zalogować, aby uzyskać możliwość komentowania

Komentarze:

deleted-32772011-08-06 15:49

To że jakaś grupa ludzi nie nauczyła się że warzywa należy myć przed konsumpcją (zbadano że bakterie chorobotwórcze Escherichia coli znajdują się wyłącznie NA warzywach i można było się ich łatwo pozbyć) nie oznacza, że surowe warzywa są niebezpieczne dla zdrowia.
Poza tym SETKI TYSIĘCY RAZY WIĘCEJ ludzi ginie na choroby uk. krwionośnego, nerwowego, pokarmowego i na nowotwory z powodu złej diety. I w większości przypadków pełnowarzywne nawyki żywieniowe uchroniły by ich przed wieloma chorobami.

Mniemam iż ten artykuł jest manipulacyjnym zabiegiem bogatych przedsiębiorstw farmakologicznych, którym zależy na utrzymaniu negatywnych stereotypów dotyczących żywienia i paru innych rzeczach o których nie chce mi się pisać.

Maciej3332011-07-22 14:16

Zauważyliście, że wszystkie choroby zaczynają się w Niemczech? To na pewno nie wina warzyw tylko tego czym oni je polewają i pryskają.

Dawidoxe12011-06-16 15:15

oni to gnojuwą leją jemy warzywa gównem spryskane...bo to substancje zabezbieczające ble ble ble...

Nuno692011-06-10 20:59

Wcześniej można było jeść surowe warzywa, a teraz "grasuje" ta choroba więc lepiej nie jeść ;]

hoopcOLA2011-05-28 08:04

Prawda. Przecież oni to pryskają tymi różnymi świństwami, a my jak tego nie ugotujemy ( usmażymy ) to zjemy te bakterie wszystkie.

michxpl2011-05-27 20:44

zadzam sie z HETMAN bo teraz wszędzie mówiom o tym

MR.artiu2011-05-27 16:13

no zgadzam sie z hetman

hetman2011-05-27 12:00

To prawda. W Niemczech ludzie chorują z tego powodu. Nie wolno jeść teraz żadnej sałaty, pomidorów ani ogórków, które pochodzą z Niemiec!

Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt

Od 2011 aż do teraz © Prawdafałsz.pl wszystkie prawa zastrzeżone

Serwis powstał, aby pozwolić na ocenianie treści w Internecie jako prawda lub jako fałsz.