Nie możesz się zalogować? Rejestracja »

Logowanie: zapamiętaj

Wspólnie wykryjemy fałsz w Internecie. Wybierz interesujący Cię materiał i sprawdź czy to prawda czy fałsz według dociekliwych poszukiwaczy prawdy. Nie zapomnij wyrazić swojej opinii oraz dodać własny materiał do weryfikacji.

Partnerzy

Prawdafałsz.pl dziękuje serwisowi Jeja.pl za reklamę i poleca Wam granie w gry, które się tam znajdują. Nie zapomnijcie odwiedzić działu gry i zagrać w kilka ciekawych propozycji. Zabawę polecamy zacząć od popularnych gier.

Dane użytkownika

Avatar martyna.st
Login: martyna.st
Czas rejestracji: 2011-05-06
Imię i nazwisko Martyna St**********
Urodziny: 1977-04-11
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Numer gg:
Login skype:
Opis osoby: Jestem energiczną osobą, która posiada wiele zainteresowań. Lubię poświęcać się bezinteresownie dla innych. Jestem wolontariuszką i pomagam starszym osobom godnie spędzać ostatnie dni ich życia. Chętnie też pomagam swoim znajomym w ich codziennym problemach. Z zawodu jestem nauczycielką i uczę języka angielskiego prywatnie.

Ostatnie materiały użytkownika

Najstarsza polka - 109 lat

Zdjęcia dodane przez martyna.st

Najstarsza polka - 109 lat Dowód osobisty najstarszej polski (na świecie :)). Urodziła się ona w województwie podlaskim w miejscowości Srebrna-Szumowo. Jak widzimy na dowodzie dowód wydano w Zambrowie, więc zapewne w okolicach tego miasta mieszka Pani Marianna Misiewicz. Dowód jednak wydaje się podejrzanie zniszczony...

Komentarzy (46), Fałsz (10%), Prawda (90%)

Tusk był szalikowcem Lechii Gdańsk

Artykuł dodany przez martyna.st

Tusk był szalikowcem Lechii Gdańsk Ryszard Czarnecki dziwi się na swoim blogu w Onet.pl dlaczego Donald Tusk nienawidzi kibiców piłkarskich. - Przecież jest jednym z nich. Był szefem szalikowców Lechii Gdańsk, brał udział w zadymach po meczach wyjazdowych tego klubu w Bydgoszczy i Olsztynie - pisze europoseł PiS komentując w ten sposób stanowcze wystąpienia premiera w sprawie zamieszek na stadionie w Bydgoszczy po finale Pucharu Polski między Legią Warszawa a Lechem Poznań.

Komentarzy (4), Fałsz (65%), Prawda (35%)Obejrzyj wszystkie materiały tego użytkownika w poczekalni i na stronie głównej

Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt

Od 2011 aż do teraz © Prawdafałsz.pl wszystkie prawa zastrzeżone

Serwis powstał, aby pozwolić na ocenianie treści w Internecie jako prawda lub jako fałsz.