Nie możesz się zalogować? Rejestracja »

Logowanie: zapamiętaj

Wspólnie wykryjemy fałsz w Internecie. Wybierz interesujący Cię materiał i sprawdź czy to prawda czy fałsz według dociekliwych poszukiwaczy prawdy. Nie zapomnij wyrazić swojej opinii oraz dodać własny materiał do weryfikacji.

Partnerzy

Prawdafałsz.pl dziękuje serwisowi Jeja.pl za reklamę i poleca Wam granie w gry, które się tam znajdują. Nie zapomnijcie odwiedzić działu gry i zagrać w kilka ciekawych propozycji. Zabawę polecamy zacząć od popularnych gier.

Ocenione jako prawda

Groźne wypadki

Zdjęcia dodane przez Monia

Groźne wypadki Seria zdjęć z różnymi wypadkami. Niestety wypadki najczęściej powodują ludzie. Jednak wypadki wywołanie przez naturę mają dużo poważniejsze konsekwencje.

Komentarzy (17), Fałsz (15%), Prawda (85%)

Dziwne zdjęcia z metra

Zdjęcia dodane przez hoopcOLA

Dziwne zdjęcia z metra W takich miejscach jak metro spotkać można się z różnymi, śmiesznymi sytuacjami. Niektóre z nich ciężko jednoznacznie wyjaśnić. Oceniajcie, które z poniższych sytuacji zostały wyreżyserowane (fałsz), a które to naturalne zachowania ludzi (prawda).

Komentarzy (23), Fałsz (15%), Prawda (85%)

Dobra perspektywa

Zdjęcia dodane przez Monia

Dobra perspektywa Te zdjęcia są robione ręką profesjonalnego fotografa lub też wspaniałego grafika. Zdecyduj czy wszystkie fotki są prawdziwe.

Komentarzy (9), Fałsz (15%), Prawda (85%)

Zagadkowa perspektywa

Zdjęcia dodane przez akinom18

Zagadkowa perspektywa Przedstawiam Wam prawdziwą zagadkę: te zdjęcia są fotomontażem czy ujęcia są zrobione z dobrej perspektywy? Oceńcie sami.

Komentarzy (28), Fałsz (15%), Prawda (85%)

Insekty pod mikroskopem

Zdjęcia dodane przez Monia

Insekty pod mikroskopem Seria zdjęć przedstawiająca insekty spod mikroskopu. Oceń czy tak wyglądają robale, czy też zdjęcia te są nieprawdziwe.

Komentarzy (8), Fałsz (15%), Prawda (85%)

Dziwne zwierzęta

Zdjęcia dodane przez Sofii

Dziwne zwierzęta Seria zdjęć przedstawiająca nietypowe zwierzaki. Niektóre z nich dziwnie wyglądają, a niektóre mają co najmniej nietypowe zachowanie.

Komentarzy (16), Fałsz (15%), Prawda (85%)

Ponad chmurami

Zdjęcia dodane przez Monia

Ponad chmurami Seria pięknych zdjęć zrobionych ponad chmurami. Czy wszystkie są prawdziwe, czy może niektóre z nich są udoskonalone?

Komentarzy (11), Fałsz (16%), Prawda (84%)

Obrazy 3D

Zdjęcia dodane przez Monia

Obrazy 3D Seria zjawiskowych obrazków 3D. Czy wszystkie to są zwykłe malowidła?

Komentarzy (20), Fałsz (16%), Prawda (84%)

Wyrywanie siwych włosów, a odrastanie ich większej liczby

Tekst dodany przez Bartek

Wyrywanie siwych włosów, a odrastanie ich większej liczby Na pewno słyszeliście, że nie wolno wyrywać siwych włosów. Na miejsce jednego wyrwanego włosa wyrosną trzy kolejne, ba cztery nawet. Czy to prawda? Moje zdanie na ten temat zawarłem w tym tekście.

Komentarzy (1), Fałsz (16%), Prawda (84%)

Niesamowite zdjęcia

Zdjęcia dodane przez hoopcOLA

Niesamowite zdjęcia Oto seria pięciu, bez wątpienia niesamowitych zdjęć. Jednak pozostaje pytanie - czy wszystkie są prawdziwe?

Komentarzy (18), Fałsz (16%), Prawda (84%)

Cudowny taniec

Film dodany przez Monia

Cudowny taniec Bohaterem filmiku jest chłopak, który w cudowny sposób umie się wczuć w rytm muzyki. Jednak czy na prawdę chłopak umie tak tańczyć? Czy też może filmik jest przerobiony?

Komentarzy (18), Fałsz (16%), Prawda (84%)

Uchwycony moment

Zdjęcia dodane przez Monia

Uchwycony moment Do realizacji tych zdjęć fotograf potrzebował wysokiej jakości aparatu. Jednak czy zdjęcia te są prawdziwe?

Komentarzy (11), Fałsz (16%), Prawda (84%)

Mistrzowie równowagi

Zdjęcia dodane przez sandrusia5775

Mistrzowie równowagi Czy wieża z puszek ustawiona na pijanym człowieku mogłaby stać wystarczająco długo, aby udało się zrobić zdjęcie? Czy domek z kart można ustawić na tak nierównej powierzchni?

Komentarzy (14), Fałsz (16%), Prawda (84%)

Zadziwiające zdjęcia

Zdjęcia dodane przez pkaska17

Zadziwiające zdjęcia Zdjęcia, w których prawdziwość czasami trudno uwierzyć... Jednak część z nich na pewno jest prawdziwa. Ile? Może wszystkie...

Komentarzy (13), Fałsz (16%), Prawda (84%)

Seks podczas lunatykowania

Tekst dodany przez Marcin

Seks podczas lunatykowania Spędziłeś noc z kobietą, która podczas kolejnego przypadkowego spotkania w ogóle Ciebie nie poznaje i oznajmia, że Twoje opowieści to fikcja. Być może kłamie, ale istnieją również naukowo potwierdzone przypadki nieświadomych seksualnych przeżyć z przypadkowo spotkanymi partnerami.

Komentarzy (2), Fałsz (16%), Prawda (84%)

Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt

Od 2011 aż do teraz © Prawdafałsz.pl wszystkie prawa zastrzeżone

Serwis powstał, aby pozwolić na ocenianie treści w Internecie jako prawda lub jako fałsz.