Nie możesz się zalogować? Rejestracja »

Logowanie: zapamiętaj

Wspólnie wykryjemy fałsz w Internecie. Wybierz interesujący Cię materiał i sprawdź czy to prawda czy fałsz według dociekliwych poszukiwaczy prawdy. Nie zapomnij wyrazić swojej opinii oraz dodać własny materiał do weryfikacji.

Partnerzy

Prawdafałsz.pl dziękuje serwisowi Jeja.pl za reklamę i poleca Wam granie w gry, które się tam znajdują. Nie zapomnijcie odwiedzić działu gry i zagrać w kilka ciekawych propozycji. Zabawę polecamy zacząć od popularnych gier.

Ocenione jako prawda

Bliźniaczki o różnych kolorach skóry

Tekst dodany przez Marcin

Bliźniaczki o różnych kolorach skóry W roku 2005 Kylie Hodgson urodziła bliźniaczki, które ku zaskoczeniu całego personelu oraz rodziców okazały się nie do końca identyczne. Mianowicie różniły się kolorem skóry. Starsza córka Remee okazała się być blondynką o białej cerze, natomiast jej młodsza o minutę siostra Kain murzynką.

Komentarzy (14), Fałsz (8%), Prawda (92%)

Dieta tasiemcowa w Hollywood!

Artykuł dodany przez baltazar

Dieta tasiemcowa w Hollywood! Gwiazdy z Hollywod, żeby schudnąć łykają tasiemca. Dzięki temu zrzucają zbędne kilogramy! Czy faktycznie najsłynniejsze modelki zarażają się tasiemcem, żeby schudnąć?

Komentarzy (9), Fałsz (8%), Prawda (92%)

W drodze bywa niebezpiecznie

Film dodany przez lukasz1124

W drodze bywa niebezpiecznie Wszelkie środki transportu niosą za sobą pewne ryzyko. Wypadki zdarzają się od czasu do czasu, a ich skutki bywają poważne. Jak ocenicie ten filmik?

Komentarzy (7), Fałsz (8%), Prawda (92%)

Kolorowe stworzenia

Zdjęcia dodane przez Monia

Kolorowe stworzenia Seria zdjęć przedstawiająca zabawne, różnokolorowe płazy i owady. Czy wszystkie te stworzenia są darem natury?

Komentarzy (28), Fałsz (8%), Prawda (92%)

Skoki na odległość

Film dodany przez przemcio90

Skoki na odległość Czy naprawdę ludzie samodzielnie wykonali te akrobacje? Wygląda to tak nieprawdopodobnie, że aż ciężko w to uwierzyć.

Komentarzy (24), Fałsz (8%), Prawda (92%)

Facet spóźnił się na pociąg

Film dodany przez Marakuja

Facet spóźnił się na pociąg Każdemu chociaż raz zdarzyło się wchodzić na dworzec w momencie, gdy w pociągu zamykały się drzwi. Większość ludzi w takiej sytuacji wypowiada w bliżej nieznanym kierunku obraźliwe zwroty. Niektórzy jednak z ostatkiem nadziei w sercu próbują dostać się do odjeżdżającej maszyny.

Komentarzy (96), Fałsz (9%), Prawda (91%)

Ciekawostki z życia zwierząt

Zdjęcia dodane przez Monia

Ciekawostki z życia zwierząt Seria zdjęć z opisem charakteryzującym dany gatunek. Oceń czy wszystkie stwierdzenia są prawdziwe.

Komentarzy (25), Fałsz (9%), Prawda (91%)

Najgłupszy amerykański przestępca

Tekst dodany przez marek_lenz

Najgłupszy amerykański przestępca 46-letni Harry Xavier nigdy nikogo nie zabił ani nie zgwałcił, ale ma już na koncie 37 odsiadek. I blisko połowa z nich była za kuriozalne przestępstwa lub po kuriozalnych wpadkach.

Komentarzy (7), Fałsz (9%), Prawda (91%)

Zachowanie proporcji

Zdjęcia dodane przez Sofii

Zachowanie proporcji W tych zdjęciach namieszono z zachowaniem proporcji. Czy te wszystkie zdjęcia z małymi elementami i małymi ludźmi są prawdziwe?

Komentarzy (23), Fałsz (9%), Prawda (91%)

Dziwne warzywa

Zdjęcia dodane przez Bartek

Dziwne warzywa Warzywa o bardzo nietypowych kształtach. Można je na dwa sposoby. Urosły samodzielnie w takim kształcie => prawda, zostały specjalnie ukształtowane przez człowieka lub zdjęcie zostało zmodyfikowane => fałsz.

Komentarzy (30), Fałsz (9%), Prawda (91%)

Powstanie dziecka

Zdjęcia dodane przez Monia

Powstanie dziecka Seria zdjęć przedstawiająca kolejne etapy powstawania ludzkiego życia. Wszystko zaczyna się połączenia plemnika z komórką jajową.

Komentarzy (14), Fałsz (9%), Prawda (91%)

Moment zdjęcia

Zdjęcia dodane przez Sofii

Moment zdjęcia Dobrze przemyślane fotografie ludzi. Jednak czy na pewno wszystkie te fenomenalne zdjęcia są tylko i wyłącznie zasługą aparatu oraz odpowiedniego momentu i perspektywy na zrobienie zdjęcia?

Komentarzy (25), Fałsz (9%), Prawda (91%)

Lodowy świat

Zdjęcia dodane przez Monia

Lodowy świat Seria zdjęć przedstawiająca zamarznięty świat. Czy jest możliwe, że pomimo niezamarzniętego morza, wszystko jest pokryte grubą warstwą lodu?

Komentarzy (13), Fałsz (9%), Prawda (91%)

Karateka

Film dodany przez odinn

Karateka Kobieta chciała zażartować sobie ze śpiącego faceta. Wygląda na to, że zasnął on u fryzjera i został nieprzyjemnie obudzony. Co nastąpiło później musicie zobaczyć sami. Rodzi się pytanie czy zostało to wyreżyserowane czy reakcja to zwyczajny odruch?

Komentarzy (28), Fałsz (9%), Prawda (91%)

Opuszczony szpital psychiatryczny

Film dodany przez maximum222

Opuszczony szpital psychiatryczny Kiedyś był bardzo słoneczny dzień. Grałem w piłkę na orliku. Gdy wracałem z kolegami zobaczyłem dziwny szpital... Wpisałem na stronie Youtube.pl "Opuszczony Szpital" było tam dużo grafitti. Była też krew po zabiegach. Gdy znów wracałem z orlika z kolegami zajrzałem do tego szpitala. Były tam wózki zabiegowe oraz narzędzia.

Komentarzy (25), Fałsz (10%), Prawda (90%)

Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt

Od 2011 aż do teraz © Prawdafałsz.pl wszystkie prawa zastrzeżone

Serwis powstał, aby pozwolić na ocenianie treści w Internecie jako prawda lub jako fałsz.