Nie możesz się zalogować? Rejestracja »

Logowanie: zapamiętaj

Wspólnie wykryjemy fałsz w Internecie. Wybierz interesujący Cię materiał i sprawdź czy to prawda czy fałsz według dociekliwych poszukiwaczy prawdy. Nie zapomnij wyrazić swojej opinii oraz dodać własny materiał do weryfikacji.

Partnerzy

Prawdafałsz.pl dziękuje serwisowi Jeja.pl za reklamę i poleca Wam granie w gry, które się tam znajdują. Nie zapomnijcie odwiedzić działu gry i zagrać w kilka ciekawych propozycji. Zabawę polecamy zacząć od popularnych gier.

Ocenione jako fałsz

Przezroczyste stworzenia morskie

Zdjęcia dodane przez Monia

Przezroczyste stworzenia morskie Głębiny oceanów zamieszkują piękne, przezroczyste stworzenia morskie. Czy wierzysz, że pokazane na zdjęciach wodne istoty są prawdziwe?

Komentarzy (30), Fałsz (71%), Prawda (29%)

Kręgi w zbożu

Zdjęcia dodane przez JockerEKKKKK

Kręgi w zbożu Czy zboże spłaszczyło UFO czy dokonał tego jakiś żartowniś? Ta zagadka od zawsze pozostaje niewyjaśniona...

Komentarzy (142), Fałsz (70%), Prawda (30%)

Głodna świnia

Zdjęcia dodane przez Monia

Głodna świnia Czy jesteś w stanie uwierzyć do czego może się posunąć głodna świnia? Ciekawe czy Trabant jej smakował...

Komentarzy (21), Fałsz (69%), Prawda (31%)

Piramidy zbudowali kosmici

Tekst dodany przez Marcin

Piramidy zbudowali kosmici Żyjemy w XXI wieku, wieku błyskawicznego rozwoju technologii, jednak określenie pochodzenia piramid dalej jest zagadką dla wielu naukowców. Ciężko jest uwierzyć w to, że około 5 tysięcy lat temu nasi przodkowie byli w stanie zbudować tak ogromne konstrukcje. Szczególnie dlatego, iż nie dysponowali oni żadnym sprzętem, który pomógłby w podnoszeniu niemałych części tej struktury. Coraz bardziej prawdopodobne stają się teorie, iż to przybysze z poza naszej planety mieli w tym swój udział.

Komentarzy (42), Fałsz (69%), Prawda (31%)

Zjawiska nienaturalne, duchy, UFO - kompilacja

Film dodany przez JockerEKKKKK

Zjawiska nienaturalne, duchy, UFO - kompilacja Czy wszystkie zdjęcia to prawda czy fałsz?

Komentarzy (26), Fałsz (67%), Prawda (33%)

Smutni ludzie

Zdjęcia dodane przez Bartek

Smutni ludzie Seria zdjęć smutnych ludzi. Czy ich smutek jest prawdziwy czy udawany? Czy ich smutek jest prawdziwy wyjaśni się na końcu...

Komentarzy (24), Fałsz (67%), Prawda (33%)

Taniec twarzy

Film dodany przez BigWallace

Taniec twarzy Czy to możliwe, że człowiek jest aż tak uzdolniony i wykonuje te wszystkie miny z użyciem mięśni twarzy?

Komentarzy (32), Fałsz (67%), Prawda (33%)

Ludzie z defektami

Zdjęcia dodane przez Monia

Ludzie z defektami Nie wszyscy ludzie są doskonali. Jednak, czy ludzie rodzą się aż z takimi wadami?

Komentarzy (48), Fałsz (67%), Prawda (33%)

Martwy kosmita znaleziony w Rosji

Film dodany przez KomandosFiction

Martwy kosmita znaleziony w Rosji Film zarejestrowany przez dwóch mieszkańców Irkucka przedstawia dziwną, zdeformowaną istotę. Komentatorzy jak zwykle się podzielili - część z nich sugeruje, że jest to ciało przedstawiciela obcej cywilizacji. Nie brakuje też głosów, iż po raz kolejny mamy do czynienia ze zręcznym wykorzystaniem możliwości, jakie daje dziś tzw. Marketing wirusowy.

Komentarzy (23), Fałsz (66%), Prawda (34%)

Komórki powodują raka

Artykuł dodany przez Bartek

Komórki powodują raka Od lat powtarzana jest teza, że komórki powodują raka. Szczególnie narażony jest mózg, gdyż znajduje się bardzo blisko nadajnika fal komórki. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznaje komórki za "możliwie rakotwórcze". Oznacza to mniej więcej tyle, że mogą one powodować raka, ale nie ma 100% pewności. Może to być również delikatne ostrzeżenie, żeby twardym stwierdzeniem: komórki powodują raka nie rozpętać paniki. Moim jednak zdaniem nie ma co ukrywać oczywistego faktu: komórki powodują raka!

Komentarzy (11), Fałsz (65%), Prawda (35%)

Przezydent USA nie przyjedzie do Polski, bo mamy złe drogi

Film dodany przez Bartek

Przezydent USA nie przyjedzie do Polski, bo mamy złe drogi Barrack Obama, prezydent USA planuję odwołać swoją wizytę z powodu złego stanu nawierzchni polskich dróg. Po incydencie, który miał miejsce w Irlandii Secret Service dokonało przeglądu stanu polskich dróg. Okazało się, że nawierzchnia może spowodować więcej takich niespodzianek, które znacząco obniżają bezpieczeństwo prezydenta. Wizyta w Polsce odwołana.

Komentarzy (7), Fałsz (65%), Prawda (35%)

Śmierć Osamy bin Ladena

Tekst dodany przez Bartek

Śmierć Osamy bin Ladena Czy Osama bin Laden został zabity czy może to jednak amerykański chwyt marketingowy? Tutaj kilka podejrzeń.

Komentarzy (11), Fałsz (65%), Prawda (35%)

Tusk był szalikowcem Lechii Gdańsk

Artykuł dodany przez martyna.st

Tusk był szalikowcem Lechii Gdańsk Ryszard Czarnecki dziwi się na swoim blogu w Onet.pl dlaczego Donald Tusk nienawidzi kibiców piłkarskich. - Przecież jest jednym z nich. Był szefem szalikowców Lechii Gdańsk, brał udział w zadymach po meczach wyjazdowych tego klubu w Bydgoszczy i Olsztynie - pisze europoseł PiS komentując w ten sposób stanowcze wystąpienia premiera w sprawie zamieszek na stadionie w Bydgoszczy po finale Pucharu Polski między Legią Warszawa a Lechem Poznań.

Komentarzy (4), Fałsz (65%), Prawda (35%)

Duchy na pewno nie istnieją?

Film dodany przez Lolitka123

Duchy na pewno nie istnieją? Mało kto wierzy w duchy, ale pojawiają się one na tym nagraniu. Nie ulega wątpliwości, że "coś" tutaj widać. Jednak czy to prawdziwe nagrania?

Komentarzy (25), Fałsz (65%), Prawda (35%)

Czy życie po śmierci istnieje? Może te duchy odpowiedzą...

Film dodany przez KomandosFiction

Czy życie po śmierci istnieje? Może te duchy odpowiedzą... Zbiór kilku nagrań z duchami w roli głównej lub z zakulisowymi montażystami, którzy spreparowali widoczny tu film. Jakie jest Twoje zdanie?

Komentarzy (19), Fałsz (64%), Prawda (36%)

Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt

Od 2011 aż do teraz © Prawdafałsz.pl wszystkie prawa zastrzeżone

Serwis powstał, aby pozwolić na ocenianie treści w Internecie jako prawda lub jako fałsz.